مطلب : کارشناسی ارشد
ADMIN

چگونه خود را برای کنکور 99 اماده کنیم؟

امیدواریم که شما هم عضو سیستم مرکز انتخاب بهترین آکادمی بشوید و بتوانید از امکانات رایگان ما استفاده کنید .
ورود عضویت

شاید استرس برای وارد شدن در مسیری که تا به حال وارد آن نشده باشیم زیاد باشد که نیاز به یک راهنما و راه بلد حتما وجود دارد که در این پلتفرم تلاش کرده ایم شاخ غول کنکور را برای شما متقاضیان بشکنیم .

همه ما میدانیم که برای هموار کردن مسیر موفقیت خود نیاز چند المان داریم که یکی از آنها تحصیل در رابطه با توانایی های ما و استعداد های ماست که ما بر انتخاب بهترین مسیر برای رسیدن به موفق شما عزیزان این پلتفرم آموزشگاهی را راه اندازی کرده ام تا بتوانیم به چیزی بیشتر از آزمون ها و کلاس های بیهوده و زمان تلف برسیم ، برای شما مراحل موفقیت در کنکور و بعد از آن آینده شغلی منتاسب با شخصیت و توانایی های شما عزیزان را به شما معرفی کنیم .


شناخت توانایی های من (هوش  ،استعداد، مهارت  )

هوش  :هوش توانایی ذهنی است و قابلیت‌های متنوعی همچون استدلال، برنامه‌ریزی، حل مسئله، تفکر انتزاعی، استفاده از زبان، و یادگیری را در بر می‌گیرد. نظریه‌های هوش در طول تاریخ تغییر کرده‌اند.پژوهشگران می‌گویند با نوشیدن شیر، خوردن جگر، تخم مرغ و بادام زمینی، کولین بیشتری به مغز می‌رسد و هوش و حافظه تقویت می‌شود. پژوهشگران با سنجیدن سطح کولین مغز به میزان هوش افراد پی می‌برند.
استعداد : استعداد توانائي بهره وري فوري از آموزش،تعليم يا تجربه در خود  میباشد که با استفاده از آن میتوان به آینده ای مثبت رسید . ما با هوش خود میتوانیم استعداد های خود در خودِ خود کشف کنیم و یا نه ، فقط از هوش خود برای پیدا کردن بهترین کلمه برای تبریک گفتن به افرادی که از هوش خود برای پیدا کردن استعداد خود  و تبدیل کردن آن به فرصت و موفقیت استفاده کردن ، استفاده کنیم . 
مهارت :واژه‌ی مهارت و صفت ماهر در اشعار و گفته‌های کهن هم به‌کار رفته است، اما معنای این اصطلاح در طول زمان، تغییر کرده است.ما – و مردم بسیاری از فرهنگ‌های دیگر – اصطلاحات استادکار ماهر و نقاش ماهر را به‌کار می‌برده‌ایم، اما از ماهر بودن مثلاً در تصمیم گیری یا آموزش استفاده نمی‌کرده‌ایم. پس برای رسید به مهارت اول استعداد خود را بشناسیم و آن را تقویت کنیم تا به مهارت برسیم . 


برای شما عزیزان لیستی از آموزشگهایی که توانایی همراه بودن با شما را در کنکور 99 دارند ارائه کرده ایم .

مدیر سایت

مدیر سایت

سرویس خدمت رسانی آموزشی به صورت آنلاین جهت ارائه ارزان ترین و با کیفیت ترین پکیج های آموزشی در استان اصفهان ...
صفحه من

نظرات

ارسال نظرات

کاربر مهمان هستید ؟

برای ثبت نظر وارد شوید


هنوز ثبت نام نکردید ؟ عضو شوید

دیگر پست های مرتبط من

Choice Academy | آکادمی خوب را انتخاب کنید

مرکز انتخاب بهترین آکادمی